11. 6. 2021, Praha

Co je to JA Alumni Connect?

Networkingová akce, díky které se na jednom místě setkají osobnosti ze světů JA Czech a JA Alumni Czech. Pozvánka patří všem, kteří během existence obou organizací přispěli k naplnění jejich potenciálu a růstu sítě plné kontaktů a příležitostí. 

Těšíme se na setkání aktuálních i bývalých aktivních členů, úspěšných absolventů JA, ale také partnerů. V neposlední řadě míří pozvání i k novým talentům z řad JA studentských firem.

Cílem je potkat se s tvářemi, které nevídáme až tak často, přestože máme díky JA tolik společného. Těšíme se na unikátní atmosféru, kterou se nám společně podaří vytvořit.

 

Na akci funguje vstup pouze na individuální pozvánku. Tu hosté před akcí obdrží na svůj e-mail. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na adresu info@jaalumni.cz.

 

 

 

 

 

JA Alumni Czech letos oslaví své 10. narozeniny!

Letos je to neuvěřitelných 10 let od doby založení naší sítě absolventů JA. Od té doby se nám podařilo zorganizovat nespočet výjimečných akcí a projektů. Těšíme se, až se v červnu společně potkáme, abychom jubileum oslavili a připomněli si tu spoustu nezapomenutelných zážitků.